Naisedtrenni.ee otsib oma tiimi blogijaid!

Oled tervislikust eluviisist ja spordist huvituv naine? Soovid olla eeskujuks teistelegi? Siis on alljärgnev üleskutse mõeldud just Sinule!

naisedtrenni_blogijad

Naisedtrenni.ee otsib oma tiimi aktiivseid naisi, kes oleks huvitatud oma blogi loomisest meie lehele ja seeläbi innustama kõiki meie lugejaid. Tervislikud eluviisid, huvitavad toiduretseptid, mistahes laadi treening ja aktiivne vaba aja veetmine nii pildis kui kirjas- meid huvitab kõik see! Sa ei pea olema tippvormis sportlane ega kauaaegne harrastaja, aga ole huvitav!

Valime kõigi soovijate seast välja 3-5 meeldejäävamat persooni. Kõik väljavalitud saavad kingituseks Egle Eller-Nabi raamatu “ 101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiat”, lisaks pakume jooksvalt erinevaid hüvesid meie koostööpartneritelt (tootetestimised jpm).

Oled huvitatud? Kirjuta meile annika@naisedtrenni.ee, lisa oma foto, lühike iseloomustus ja olemasolu korral ka viide oma senisele blogile.

1 Comment on Naisedtrenni.ee otsib oma tiimi blogijaid!

  1. Olen rõõmus ja entusiastlik tervisespordiblogija. Oma blogis olen eeskätt keskendunud jooksmisele: jooksutrenn, jooksuvarustus ja jooksuvõistlused. Samas alles paar päeva tagasi tegin oma esimese rattavõistluse debüüdi Tartu Rattamaratonil. Võimalusel lisan ka huvitavaid retsepte.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*