OTT KIIVIKA WEBINARID NAISTELE

Taas on käes kevad ja kevadeti on vormitreenimine naiste jaoks alati aktuaalsem olnud – osadel on eesmärk talvekuude lisakilod ja rasvavaru kahandada, osadel aga lihaskorsetti trimmida…

Fitness-elutsiil on viimastel aastatel aina enam populaarsust kogunud ning nüüd jätkamegi eelmisel aastal alanud projekti “Naised trenni!”, mille eestvedajateks on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit, ajakiri Fitness Hers, Brenafitness ning toetajaks Rahvusvaheline Olümpiakomitee.

Kui eelmisel aastal toimus projekti raames hulgaliselt seminare ja näidistreeninguid, siis sel aastal keskendume teadliku treeningu ja toitumise ning motivatsiooni teemadele ning teeme seda veebipõhise “telesaate” vormis – ehk valmis on saanud kolmeosaline webinaride sari, mille üks osa on eelsalvestatud Ott Kiivika loeng ja teine osa live-küsimuste stuudiovoor, kuhu saab edastada oma küsimusi Otile webinari ajal otse!

Webinarid toimuvad 12.04; 19.04 ja 26.04 algusega 19.00 ning kestavad orienteeruvalt tunnijagu.

Kui soovid võtta osa webinarist, palun registreeru alloleva lingi kaudu ning osalemise info tuleb sulle e-posti teel. Webinaride sümboolne  tasu 3 eurot läheb laste liiklusohutuslinnaku toetuseks.

regamise-nupp

 

 

 

 

Reklaampilt-webinarist_uus

1 Comment on OTT KIIVIKA WEBINARID NAISTELE

  1. Kas neid saab hiljem ka järgi vaadata, kui aeg ei sobi, aga huvi on?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*