LIIKUMINE LIIDAB – trenni- ja tervisefestivalid

Sel kevadel panid õlad kokku Eesti Kulturismi ja FItnessi Liit, Rahvusvaheline Olümpiakomitee, ajakiri Fitness Hers, MyFitnessi spordiklubid  ja Eesti Personaaltreenerite Liit, et viia ellu pilootprojekt “Naised trenni!”, mille raames korraldati 7 treeningu- ja toitumisalast seminari Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Projekti käivitamisel oli selgelt näha, et valdkonna infost tuntakse puudust ning seminari kohad täitusid ülikiiresti, arvestades piiratud osalejate arvu. Samal ajal esitati taotlus MISA (Migratsiooni Sihtasutus), et jätkata projekti sügisel ning suuremas formaadis.

Projekt “Liikumine liidab” saigi Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed  ehk MISA poolt heakskiidu ning toetuse leping sõlmiti mai alguses, ettevalmistava tegevusega alustati juba IluSõnum messi raames, kus projekti ellukutsujad jagasid toimuva kohta eelinfot ning viidi läbi küsitlus, selgitamaks välja mis naistele enim oluline treeningute- ja toitumise vallas. 
“Liikumine liidab” projekti raames korraldatakse käesoleva aasta septembris kolm trenni- ja tervisefestivali Tartus, Narvas ja Tallinnas, mille raames toimuvad erinevad näidistreeningud, seminarid, koolitused ja töötoad Eesti Personaaltreenerite Liidu treenerite juhendamisel, fitnessi-laat ning põnevaid konkurse ja loosimisi. 

Festivalid toimuvad:

03.09 Tartu Maaülikooli Spordihoones,

19.09 Narva Spordikeskuses,

27.09 Tallinna Jäähallis.

Festivali raames toimuvad ühised treeningud suures saalis, seminarid, töötoad, näidsitreeningud ja Fitness-mess.

 Liitu uudiskirjaga ja ole esimeste seas, kes end treeningutesse, seminaridele ning töötubadesse kirja saab! Rohkem infot kava kohta juba augustis!

FESTIVALIDEL ON OSALEMINE TASUTA!!!

Kohtumiseni septembris Trenni- ja tervisefestivalil “Liikumine liidab!”. Liitu uudiskirjaga ning oled esimeste seas, kes saab registreeruda festivalile – LIITU SIIN!

Projekti “Liikumine liidab” toetab Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed MISA ja Kultuuriministeerium.

juuni-reklaam

4 Comments on LIIKUMINE LIIDAB – trenni- ja tervisefestivalid

  1. Sille Kurg // 05/07/2015 at 10:52 // Vasta

    Nii tore, et hakkate selliseid vajalikke seminare korraldama! Soovin ka kindlast osa võtma tulla! Jõudu ja rõõmu teie tublis töös!!

  2. Annika Pärtel // 14/07/2015 at 19:07 // Vasta

    Tere Sille! Täname positiivse kommentaari eest ja sügisel kindlasti kohtume!

  3. Maarika Pähklemäe // 28/07/2015 at 15:53 // Vasta

    Tore üritus

  4. Millal algab registreerumine?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*