EESTI ESIMENE SPORDI- JA HOBIMESS 6.-8. MAIL 2016

6.-8. mail 2016 toimub Tondiraba Jäähallis esmakordselt Spordi- ja Hobimess, kus kolme päeva jooksul saavad külastajad proovida erinevaid spordi- ja hobialasid ning koguda teadmisi targast treenimisest ja tervislikest eluviisidest. Messil on esindatud ligi sadakond spordi, hobitegevuse ja tervise edendamisega seotud ettevõtet. 

„Mess saab olema suurejooneline spordi- ja tervisepidu, kus iga huviline leiab endale meelepärase aktiivse tegevuse ning saab tutvuda ka kõige uuenduslikemate spordi- ja hobialadega. Messil korraldatakse ka koostöös mitmete tuntud avaliku elu tegelastega ja erinevate alade spetsialistidega loenguid ja töötubasid teadliku treenimise, tervise ja toitumise teemadel,“ selgitas messi üks eestvedajatest Marge Laan, kelle sõnul toimub ka kolme päeval jooksul mitmeid näidistreeninguid ja hobialade töötubasid.

„Mõte sellist üritust Eestis korraldada on olnud peas juba ammu ja selleks oleme kogunud huvitavaid ideid väga suurtelt vaba aja veetmise messidelt Saksamaalt, Soomest ja Lätist. Messi teeb huvitavaks just see, et kõiki tegevusi tutvustatakse läbi mängude, näidistreeningute ja aktiivsete tegevuste, mida kõik külastajad saavad omal nahal järgi proovida,“ lisas Laan. Tema sõnul leidub messil tegevust nii lastele kui täiskasvanutele, kuna eraldatud on nii peredele, naistele kui ka meestele suunatud messialad. “Spordi- ja Hobimessil tutvustatakse laias valikus erinevaid spordi- ja hobialasid ning pakutakse võimalust ka kohapeal kõiki neid tegevusi omal käel proovida. Arvatavasti üllatame nii mõndagi, kui rikkalik antud alade valik olla võib ja usume, et iga spordihuviline leiab midagi oma maitsele! Tule kogu perega aktiivselt aega veetma!”, kutsub messikorraldaja Marge Laan.

Messil on hulgaliselt põnevaid alasid nii vaatamiseks kui ka ise kaasa löömiseks. Erinevate alade spetsialistid jagavad kasulikke ja huvitavaid nõuandeid ning soovitusi. Tule kohale ja leia endale, oma lapsele, sõbrale või tervele perele uus mõnus tegevus või harrastus. Lastele kuni 18 aastat (kaasa arvatud) on ürituse külastamine tasuta, täiskasvanutel pilet 5 eur.

Esmfitmedel2016akordselt toimub messi raames põnevust ja silmailu pakkuv võistlus Fit Model Estonian Open Cup 2016, kus lavale astuvad kaunid ja treenitud neiud-naised ning mehed – vaata videot SIIT ning siin lingi all on võistluste info.

Messi raames viiakse läbi ka teine treenitust, jõudu ja vastupidavust nõudev võistlus – FITNESS FIVE Eesti Karikavõistlus 2016. Vaata videot SIIT!

Lisaks saab Fitness ala mõõta tasuta kehakoostist ja saada nõu treeningute ja toitumise osas!

Mess avatud:

  1. mai, reede kell 12.00 – 19.00
  2. mai, laupäev kell 10.00 – 18.00
  3. mai, pühapäev kell 10.00 – 16.00

Rohkem infot: www.sportjahobi.ee

Kontakt: info@sportjahobi.ee

FAKTID:

  • Ligi sadakond messiala, kus saab proovida erinevaid spordi- ja hobialasid ning tutvuda tervise ja spordiga seonduvate uuenduslike toodete ja teenustega.
  • Eraldi messialad lastele, naistele ja meestele.
  • Näidistreeningud, töötoad ning loengud targa treenimise, toitumise ja tervise teemadel.
  • Visioon kasvada iga-aastaseks rahvusvaheliseks spordi- ja aktiivse vaba aja veetmise suurürituseks peredele.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*